Informacje

Dziecięcy świat widzę trochę inaczej niż większość fotografów dziecięcych. Na moich zdjęciach mało jest cukierkowych słodkich kolorów, uszek króliczków, teł w różowe serduszka. Fotografując dzieci staram się zwracać uwagę na te szczególne chwile wyciszenia, zadumy, zatopienia się w myślach, powagi, czasami nawet smutku… lubię poważne i myślące miny, piegi i spojrzenie, które przeszywa.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się w chwili narodzin mojej córki. Zachwycił mnie ten mały człowieczek, dlatego chciałam zachować każdy moment z jej życia. Fotografowanie dzieci stało się moją pasją… pasją, którą teraz chcę dzielić się z Wami.

Pragnę zatrzymać te niezwykłe momenty pierwszych dni, miesięcy i lat życia Waszego dziecka. Takie fotografie będą cenną pamiątką, pełną emocji, uśmiechu i zabawy; pozwolą też, aby te uczucia pozostały z Wami jak najdłużej. Wykonuję sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce oraz reportaże w przedszkolach, z imprez okolicznościowych (śluby, chrzty, komunie). Pracuję na terenie Poznania i okolic.

Pakiety

Minisesja (nie obejmuje sesji noworodkowych) – 300 zł

Pakiet podstawowy – 500 zł

Pakiet rozszerzony – 700 zł

Pakiet „pierwszy roczek”

Co oferuję

Sesje ciążowe i noworodkowe…

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, warto zatrzymać te chwile na fotografiach. Sesję ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 6 a 8 miesiącem ciąży, kiedy brzuszek jest ładny i okrągły, a nie przeszkadza jeszcze przyszłej mamie. Sesje ciążowe wykonuję u siebie w ministudio, u Was w domu, w plenerze lub dowolnie wybranym przez Was miejscu.

Sesja noworodkowa to najpiękniejsza pamiątka. Uwielbiam robić zdjęcia w tym niezwykłym okresie w życiu dziecka. Idealnym momentem na zdjęcia jest pierwszy tydzień po urodzeniu (6-12 dzień), maleństwa wtedy dużo śpią, nie moją problemów z cerą lub bolącym brzuszkiem. Zdjęcia noworodków wykonuję w Was w domu, u siebie lub jeśli pogodna pozwoli w plenerze. Najlepszą porą na taką sesję są godziny przedpołudniowe. Ważne, żeby w czasie sesji było jak najmniej dodatkowych osób.

… oraz dziecięce i rodzinne

Dzieci są wspaniałym tematem do zdjęć. Są spontaniczne, naturalne i szczere – moim celem w trakcie sesji jest pokazanie tego na zdjęciach. Nasze spotkanie ma być wspaniałą zabawą i przyjemnym dla Was doświadczeniem. Nie robię nic na siłę, to jak przebiega sesja w dużej mierze zależy od Twojego maluszka. Sesja trwa od ok 2-3 godziny, w czasie których jest czas na zabawę, przekąskę, wygłupy, poważne rozmowy, a zdjęcia robią się same ;)

Najlepszą porą na sesję są godziny przedpołudniowe (najlepsze światło i humory dzieci) lub popołudniowe – po godzinie 16, jeśli sesja będzie odbywać się w plenerze.

Fotografia ślubna

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, które chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moim celem jest zadbanie o to, aby ten wyjątkowy dzień doskonale zapisał się w historii opowiedzianej zdjęciami, które będą Was poruszać przez długie lata. Robiąc reportaż w tym szczególnym dniu, staram się fotografować dyskretnie i być jak najmniej widoczna dla Was i Waszych gości. Wasze zachowania i emocje mają być naturalne, spontaniczne i prawdziwe.

Sesja obejmuje wykonanie reportażu z: przygotowań do ślubu, ceremonii zaślubin (kościół, USC), uroczystości weselnej (max. 3 godziny), sesji plenerowej (w dniu wybranym przez parę młodą). Poszczególne pozycje można dowolnie łączyć.

Pakiety ślubne komponowane są indywidualnie, w zależności od Waszych potrzeb. Zapraszam do kontaktu. Istnieje również możliwość zorganizowania sesji narzeczeńskiej, w czasie której będziemy mogli się lepiej poznać, a Wy będziecie mieć możliwość oswojenia się z obiektywem.

Inne sesje

Chętnie wykonam dla Ciebie sesję portretową, buduarową bądź akty. Jestem otwarta na propozycje i pomogę Ci zrealizować Twój pomysł. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.

Poza wymienionymi usługami wykonuję sesje w przedszkolach (reportażowe i portretowe), reportaże z uroczystości I Komunii Świętej, uroczystości Chrzcin i imprez okolicznościowych. Ceny ustalane się indywidualnie.